MW Computers

Amica SSS 112 ATX; SSS 112 ATX

Levný produkt Amica SSS 112 ATX; SSS 112 ATX od značky se skvělou pověstí Amica snadno můžete pořídit právě dnes téměř zdarma. Nyní za 12 490 Kč.
EAN: 5906006580803
Amica SSS 112 ATX; SSS 112 ATX
Ověřit dostupnost
Značka: Amica
12 490

Ukazatele zbytkového tepla u sklokeramických zón
Signalizace na desce zhasne, když keramické varné pole dosáhne teploty bezpečné pro dotyk dlaní.

Energetická třída A
Amica pečuje o životní prostředí a kromě nejnovějších technologií zavádí také ekologická řešení. Proto i v souladu s novou normou Evropské Unie mají všechny sporáky a trouby energetickou třídu A. Energetická třída A garantuje nízké účty za elektrickou energii.

Snadno čistitelný smalt
Díky speciálnímu typu povrchu trouby se tuk nepřichytává k jejím stěnám, což značně usnadňuje čištění trouby.

Recepty na dveřích
Recepty na vnitřní straně dveří jsou vždy po ruce – obsahují informace o typu pokrmu, teplotě, úrovni roštu a času pečení.

Soft Steam
Koláče a dorty jako z pekárny. A chléb? Ještě lepší než z pekárny! Funkce SoftSteam zlepšuje vzhled a chuť připravovaných potravin. Stačí přidat trochu vody do zásobníku na dno trouby. Vzniklá pára napomáhá lepšímu a rovnoměrnějšímu kynutí těsta a zlepšuje texturu při nafouknutí bez rizika přílišného popraskání. SoftSteam je užitečný i pro jiné druhy potravin včetně masa, které bude díky páře šťavnatější.

Soft Close – Tlumené dovírání dvířek
Díky funkci tlumeného dovírání dvířek je užívání trouby ještě snadnější a pohodlnější. Funkce nabízí větší kontrolu při zavírání dvířek a tím i vyšší uživatelský komfort. Taktéž zvyšuje bezpečnost používání.

Ta programátor
Signalizuje současný stav, možnost nastavení začátku a konce pečení, akustický alarm.

Super rychlý ohřev
Funkce umožňuje dosažení požadované teploty v nejkratší době. Trouba dosahuje teploty 150 °C za 4 minuty, to je o 20 % rychleji než je standard. Můžete se tedy soustředit na přípravu jídla a nemusíte čekat na správnou teplotu v komoře trouby.

Více možností pečení
Hledáte praktická řešení? Zvolte řešení s perfektními výsledky pečení. Vyberte si sporák Amica s 12 funkcemi. Naservírujte své rodině nebo hostům zdravý pokrm v páře. A pokud máte chuť, připravte si grilovaný pokrm. Jediné, co musíte udělat, je vybrat příslušnou funkci.

HiLight duální zóna 12/18cm (0,7/1,7 kW)
Sklokeramické desky Amica jsou vybaveny poli se dvěma průměry. Díky tomu dosáhnete ideálních efektů vaření, nezávisle na velikosti a tvaru hrnce.

Výsuvný odkládací prostor
Úložný prostor pod troubou lze díky kolečkům jednoduše vysunout. Je to užitečný prostor na odkládání hrnců, pekáčů či pánví.

Teleskopické výsuvy
Teleskopické výsuvy plechů zajišťují snadnou manipulaci s plechy, aniž by vaše ruce musely zasahovat do horké trouby. Celý plech se vysune a zajistí snadný přístup k připravovanému pokrmu. Výsuv je lehce demontovatelný a snadno čistitelný.