MW Computers

AEG Mastery ITE42600KB; ITE42600KB

Výjimečný a žádaný kousek AEG Mastery ITE42600KB; ITE42600KB od společnosti s úžasnou pověstí AEG pohodlně získáte momentálně na našich stránkách extra se slevou! Nyní pořídíte za super cenu 35 580 Kč.
EAN: 7332543682614
AEG Mastery ITE42600KB; ITE42600KB
Ověřit dostupnost
Značka: AEG
35 580

VARNÁ DESKA INDUKČNÍ CRYSTALLINE 36 CM AEG Mastery ITE42600KB

Na této profesionální varné desce AEG doma snadno připravíte pravé teppanyaki. Indukce ohřívá pouze místo, kde jsou položené suroviny, zbytek varné plochy zůstane na dotek chladný. Můžete tak pohodlně grilovat na japonský způsob, aniž byste museli stát u rozpálené plotny.

PŘIPRAVUJTE AUTENTICKÉ TEPPANYAKI RECEPTY
S touto profesionální elegantní deskou můžete připravit autentické teppanyaki pokrmy. Ohromte vaši návštěvu skvělou hostinou inspirovanou Japonskem.

ŘADA CRYSTAL LINE. PROSTŘEDÍ PODLE VAŠICH PŘEDSTAV
Crystal Line poskytuje flexibilitu pro přizpůsobení varných ploch ve vaší kuchyni. Součástí této řady jsou standardní řešení, unikátní indukční deska wok či japonský gril teppanyaki.

VARNÉ ZÓNY SE AUTOMATICKY ROZSVÍTÍ DÍKY OVLÁDÁNÍ ACTIVETOUCH
Když na varnou desku položíte pánev nebo hrnec, odpovídající ovladač se automaticky rozsvítí. Intuitivní senzory detekují, kterou zónu chcete použít. Ovladače neobsazených varných zón zůstanou nepodsvícené. Pak stačí už jediné. Nastavit na posuvném ovladači požadovanou teplotu.

SOUBĚŽNÉ VAŘENÍ. SE DVĚMA TEPLOTNÍMI ZÓNAMI
Díky dvěma teplotním zónám můžete připravovat pokrmy rozdílnými způsoby. Na jedné zóně intenzivně grilovat, na druhé například udržovat teplotu pokrmu. Pro větší rozmanitost při vaření.

ČASOVAČ VARNÉ DESKY. PRO MAXIMÁLNÍ PŘESNOST
Časovač varné desky lze nastavit až na jednu hodinu. Po uplynutí doby se deska automaticky vypne. Pro přesné výsledky vaření a váš komfort.