MW Computers

AEG Mastery FSE73407P; FSE73407P

Výjimečný produkt AEG Mastery FSE73407P; FSE73407P od značky AEG můžete dostat v naší nabídce za mimořádně nízkou cenu! Produkt momentálně prodáváme za 14 890 Kč.
EAN: 7332543735587
AEG Mastery FSE73407P; FSE73407P
Ověřit dostupnost
Značka: AEG
14 890

AEG – Vestavná myčka 45 cm

VÝKONNÉ MYTÍ NÁDOBÍ. SE SYSTÉMEM SATELLITECLEAN®
Naše inteligentní satelitní rameno a systém pěti sprchovacích rovin jsou zárukou vynikajících výsledků. Na rozdíl od tradičních sprchovacích ramen se naše satelitní rameno pohybuje různými způsoby. Má tak třikrát lepší pokrytí než běžné myčky.

SNADNÉ NASTAVENÍ PROGRAMU POMOCÍ OVLÁDÁNÍ QUICKSELECT
Ovládání QuickSelect představuje snadný způsob, jak upravit a spustit mycí program. Posuvným tahem zvolíte délku programu a poklepáním přidáte různě volitelné funkce. Zbytek už nechte na myčce. Blyštivě čisté nádobí přesně ve chvíli, kdy jej potřebujete.

SPECIÁLNÍ OCHRANA VAŠICH KŘEHKÝCH SKLENIC
Křehké sklo potřebuje zvláštní péči. Horní koš této myčky nádobí je vybaven gumovými hroty SoftGrips, které sklenice podpírají a chrání. Hroty SoftSpikes stabilizují vaše sklenice a brání jim tak v překlopení a případném rozbití.

VODA DOSÁHNE DO KAŽDÉHO KOUTU. DÍKY DVOJITÝM SPRCHOVACÍM RAMENŮM
Zajistěte maximální pokrytí vodou pomocí dvou sprchovacích ramen. Rotující ostřikovače posílají proudy vody do každého rohu dolního i horního koše pro výsledky mytí nádobí, na které se můžete spolehnout.

KOŠ QUICKLIFT PŘIZPŮSOBÍ SVOU VÝŠKU TAK, ABYSTE SNADNO DOSÁHLI NA NÁDOBÍ
Horní koš je vybaven funkcí QuickLift. Díky této funkci můžete snadno upravit výšku horního koše podle vašich potřeb, a to i při plné zátěži.