MW Computers

AEG Mastery DVE5971HB; DVE5971HB

Kvalitní a levný výrobek AEG Mastery DVE5971HB; DVE5971HB od výrobce s dlouholetou historií AEG máte možnost nakoupit tady nyní za super peníze! Nyní pořídíte od 15 303 Kč.
EAN: 7332543810062
AEG Mastery DVE5971HB; DVE5971HB
Ověřit dostupnost
Značka: AEG
15 303

ODSAVAČ PAR KOMÍNOVÝ AEG Mastery DVE5971HB

Obdélníkový tvar tohoto vertikálního odsavače par dodá vaší kuchyni osobitý vzhled. V odsavači se snoubí propracovaný design s výkonnou technologií, která hlídá kvalitu vzduchu. Užívejte si čistý vzduch i v prostornější kuchyni.

SVĚŽÍ KUCHYNĚ BEZ DOTYKU DÍKY FUNKCI HOB2HOOD
Systém Hob2Hood spočívá v bezdrátovém propojení odsavače par s varnou deskou. Jakmile zahájíte vaření, odsavač automaticky rozsvítí světla a spustí odtah v odpovídající intenzitě. Svěřte práci chytrým spotřebičům.

SVĚŽEST S NIŽŠÍ SPOTŘEBOU ENERGIE
Výkonný motor s nízkou spotřebou energie se postará o to, aby odsavač par spolehlivě odstranil z kuchyně veškeré nežádoucí pachy.

SVĚŽÍ VZDUCH BEZ NÁMAHY A HLUKU
Elegantní odsavač par disponuje jedinečnou technologií Breeze, která zajistí dokonalé a téměř neslyšné odsávání nežádoucích pachů. Bez námahy a hluku tak skvěle osvěží prostředí vaší kuchyně.

POSVIŤTE SI NA VAŘENÍ
Užívejte si výhod kvalitního LED osvětlení. Zdroj jasného a příjemného světla nad varnou deskou vám zajistí dokonalý přehled. Toto osvětlení má navíc dlouhou životnost a je energeticky úsporné.

STYLOVÝ DOTYKOVÝ PANEL ZE SKLA PRO POHODLNÉ OVLÁDÁNÍ
Sofistikovaný skleněný panel s dotykovou jednotkou vám umožní přesné a komfortní ovládání odsavače par. Zbavte se nežádoucích pachů jedním pohybem, abyste se mohli plně věnovat vaření.

KLÍČOVÉ SPECIFIKACE:

  • Instalace: Komínový
  • Barva: Černá
  • Rozměry VxŠxH (mm): 915-1265x898x418
  • Třída energetické účinnosti: A
  • Ovládání: Dotykové na skle
  • Osvětlení: LED
  • Sací výkon při intenzivním režimu (m3/h): 700