MW Computers

ADATA XPG VALOR STORM 0 FAN Midi Tower Transpar. Černá; VALORSTORMMTWOF-BKCWW

Designový produkt ADATA XPG VALOR STORM 0 FAN Midi Tower Transpar. Černá; VALORSTORMMTWOF-BKCWW od našeho výrobce Adata lze sehnat bezpečně online za zcela nejnižší cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 1 068 Kč.
EAN: 4711085945259
ADATA XPG VALOR STORM 0 FAN Midi Tower Transpar. Černá; VALORSTORMMTWOF-BKCWW
Ověřit dostupnost
Značka: Adata
1 068

ADATA XPG VALOR STORM

Pořiďte si vynikající základ pro vaši novou nebo upgradovanou sestavu s počítačovou skříní VALOR STORM. Nabízí vám moderní design s řadou praktických funkcí jako dvoukomorový design pro oddělení zdroje od interiéru skříně, perforovaný přední panel pro vysoký průtok vzduchu.

Moderní design
Design VALOR STORM byl navržen s řadou moderních funkcí, které uživatelé očekávají od kvalitních počítačových skříní. Od dvoukomorového designu, který vylepšuje průtok vzduchu skříní a odděluje zdroj od hlavní komory, přes pozice pro disky umístěné mimo hlavní komoru a odnímatelný prachový filtr na přední straně, po bočnici z tvrzeného skla, která umožňuje pohled na další komponenty sestavy.

Vysoký průtok vzduchu
VALOR STORM nabízí vysoký průtok vzduchu, pro efektivní chlazení komponent. Dosahuje toho perforovaným předním a horním panelem. Přední pozice podporují 3x 120/2x 140 mm ventilátory, horní pozice 2x 120/140 mm ventilátory a zadní pak 1x 120 mm ventilátor. Přední pozice navíc umožňuje instalaci až 360/280 mm a horní až 240 mm radiátoru.

Dostatek prostoru pro komponenty
Skříň přes své kompaktnější rozměry nabízí dostatek prostoru pro výkonné komponenty. Umožňuje instalaci grafických karet s délkou až 335 mm (305 mm s předními ventilátory z vnitřku předního panelu), chladičů procesoru s výškou až 166 mm a zdrojů s délkou 160 – 180 mm (s držákem HDD/SSD).