MW Computers

Adata UV220 – 64GB, černo/modrá; AUV220-64G-RBKBL

Hodně oblíbený výrobek Adata UV220 - 64GB, černo/modrá; AUV220-64G-RBKBL od dodavatele kvalitních produktů Adata lze pořídit právě dnes za báječnou cenu. Ve skvělé akci za 191 Kč.
EAN: 4713218462763
Adata UV220 - 64GB
Ověřit dostupnost
Značka: Adata
191
Popis produktu

Univerzální přístup a okouzlující styl
Disk UV220 je vybaven posuvným USB konektorem, který se stiskem prstu plynule vysouvá z disku. Díky designu bez krytu odpadá otrava se ztracenými kryty disku. Nabízí různé kapacity od 8 GB do 64 GB a umožňuje rychlejší sdílení a větší možnosti ukládání. Je dostupný ve čtyřech barevných kombinacích – bílá/šedá, černá/modrá, tmavomodrá/královská modrá a růžová/tyrkysová pro vyjádření vašeho osobního stylu.

Rychle posuvný design bez krytu
Konektor USB je skryt v kompaktním pouzdru a zcela chráněn a bez nutnosti krytu disku. Po jediném přejetí prstem vpřed je připraven k použití a opačným pohybem se konektor uloží k uskladnění či cestování.

Vaše volba, váš styl
Model UV220 je dostupný ve 4 jedinečných barevných kombinacích: bílá/šedá, černá/modrá, tmavomodrá/královská modrá a růžová/tyrkysová. Zvolte svou oblíbenou kombinaci a ukažte svůj styl!

Různá kapacita
Model UV220 je v nabídce od 8 GB do 64 GB. Uživatelé si mohou vybrat kapacitu, kterou potřebují pro ukládání tisíců dokumentů, fotografií, písní a filmů – vhodnou pro každodenní život i práci.

Pohodový design s úchytem pro řemínky
Pro větší bezpečnost a možnosti úprav podle své volby je UV220 vybaven poutkem, které lze připevnit k vaší vlastní závěsné šňůrce nebo klíčence.

Téměř univerzální kompatibilita
Seznam zařízení, které lze používat s diskem UV220, by byl nekonečný. Počítače, tablety, chytré televize, autorádia, herní konzole, domácí kina a mnoho dalších.