MW Computers

Acer Veriton EN2580 65W DT.VV5EC.003; DT.VV5EC.003

Povedený produkt Acer Veriton EN2580 65W DT.VV5EC.003; DT.VV5EC.003 od přední společnosti Acer pohodlně seženete tady za neuvěřitelně výhodnou cenu! Momentálně v akci za 7 698 Kč.
EAN: 4711121199899
Acer Veriton EN2580 65W DT.VV5EC.003; DT.VV5EC.003
Ověřit dostupnost
Značka: Acer
7 698
Popis produktu

Osobní počítač Acer Veriton Essential N (EN2580)
Acer Veriton Essential N je kompletní osobní počítač z modelové řady profesionálních počítačů Veriton. Díky využití špičkových dílů a technologií, je dokonale připraven na kancelářské úkoly a podnikové aplikace. Sada užitečných utilit zaručuje pohodlnou správu a jednoduché použití. Počítač je nejen pro nasazení v kancelářích, ale skvěle vám poslouží také jako přehrávač médií u televizoru.

Hlavní přednosti

  • Velmi malý objem vám ušetří místo na stole.
  • Možnost montáže VESA, např. na zadní stranu monitoru.
  • Dostupné řešení pro použití v kancelářích i domácnosti.
  • Spolehlivost platformy Intel.
    Vyvážený výkon, spolehlivost a stabilita
    Vysoký výpočetní výkon zajistí využití moderního procesoru Intel, který v kombinaci s dostatečně velkou operační pamětí a grafickou kartou umožní využít počítač pro pracovní nasazení, zábavu a multitasking. Poskytuje skvělý základ pro stabilní práci v kancelářských programech a firemním software, přehrávání 4K videa a další vaše oblíbené činnosti.

Potřebné zabezpečení
Počítače Veriton Essential N jsou navrženy pro vaše bezpečí. Poskytují výkonné nástroje pro snadnou správu i zabezpečení. Dosahuje podnikové úrovně zabezpečení a správy pomocí modulu TPM řízeného firmwarem a zámku Kensington pro fyzickou ochranu zařízení.

Snadné rozšíření a promyšlené provedení
Velmi kompaktní skříň umožňuje snadné rozšíření a snadný přístup k portům, zásuvkám a pozicím. Porty USB na přední straně poskytují široké možnosti pro pohodlnou práci s digitálními médii a rychlé přenosy dat. Zvukové konektory na přední straně nabízejí pohodlí a pružnost. Díky snadno rozšiřitelným pozicím pro pevný disk a operační paměť můžete zvolit optimální výkon systému.