MW Computers

Acer Swift Edge (SFE16-42-R6UU); NX.KH5EC.001

Akční a ve slevě kousek Acer Swift Edge (SFE16-42-R6UU); NX.KH5EC.001 od přední značky Acer jednoduše naleznete zde za super cenu! Stojí teď u nás 22 173 Kč.
EAN: 4711121403279
Acer Swift Edge (SFE16-42-R6UU); NX.KH5EC.001
Ověřit dostupnost
Značka: Acer
22 173

Řada notebooků Acer Swift Edge vyniká snadnou přenosností, za kterou vděčí tenké a lehké konstrukci. Nejinak je tomu i pokročilého modelu Swift Edge 16 (SFE16-42). Moderně navržený notebook Swift Edge je odpovědí na náročné požadavky na mobilitu. Navržený je s důrazem na produktivitu, kreativitu a bezpečnost. Vložte tento 16palcový tenký a lehký notebook do batohu a vezměte si jej s sebou kamkoli, kde chcete pracovat a bavit se.

Hlavní přednosti

  • Výborný výkon platformy AMD Ryzen řady 7000.
  • Precizní, elegantní provedení a výpočetní výkon pro každodenní potřeby
  • Tenký rámeček a perfektní displej s vysokým rozlišením
  • Baterie s dlouhou výdrží a rychlé nabíjení
  • Lehká a pevná hořčíkovo-hliníková slitina

Subtilní a odolný
Acer Edge 16 je stylově štíhlý a lehce přenosný notebook, který si můžete vzít kamkoli sebou. Šasi ze slitiny hořčíku a hliníku je až o 20 % lehčí a 2x odolnější než běžný hliník. Tento ultra lehký a přenosný notebook se stane vaším věrným společníkem kamkoli půjdete.

Vysoký výkon
S notebookem získáte potřebný výkon pro náročné aplikace, multitasking, zábavu i běžné procházení internetu. To vše zajistí výkonný procesor AMD Ryzen řady 7000, rychlá operační paměť LPDDR5, svižné úložiště SSD M.2 PCIe NVMe a vysokorychlostní rozhraní USB4. Swift Edge 16 je vždy připraven splnit vaše požadavky s výkonem, na který se můžete spolehnout.

Perfektně provedený displej
Displej notebooku Swift Edge 16 je stvořen pro vaši kreativitu i ochranu zraku. Oceníte vysoce detailní zobrazení a výjimečně věrné barvy jak při práci, tak zábavě. Je vyladěn a certifikován pro omezení škodlivého modrého světla při zachování vysoké kvality barev. Tím minimalizuje potenciální únavu očí a umožňuje pohodlné, dlouhé prohlížení.

Svižné bezdrátové připojení
Užijte si rychlost bezdrátového připojení Wi-Fi 6. generace. Vysokorychlostní sdílení souborů a plynulé streamování v rozlišení 4K je nyní ještě zábavnější. Notebook je rovněž vybaven dvěma porty USB4 a výstupem HDMI, takže máte k dispozici technologie, které potřebujete každý den.

Praktické funkce
Za zmínku stojí také pokročilá kamera FHD s technologií TNR (časová redukce šumu), která zaručuje jasný obraz za každé situace, zatímco technologie Acer Purified Voice optimalizuje zvuk za pomoci umělé inteligence a filtruje šum například vzniklý psaním. Online komunikace bude vždy v té nejvyšší kvalitě.

Další produkty z kategorie Notebooky