MW Computers

Acer Predator Connect D5 5G Dongle; FF.G16TA.001

Tento zlevněný výrobek Acer Predator Connect D5 5G Dongle; FF.G16TA.001 od našeho předního výrobce Acer lze pořídit na našich stránkách teď právě v akci. Produkt koupíte teď u nás za 7 999 Kč.
EAN: 4710886601722
Acer Predator Connect D5 5G Dongle; FF.G16TA.001
Ověřit dostupnost
Značka: Acer
7 999

Rychlost je klíč
Vezměte si váš herní stroj s sebou a dopřejte si ničím nerušené on-line hraní, ať už jste kdekoliv. Stačí si jen pořídit mobilní router Acer Predator D5 a připojit se k síti díky 5G konektivitě a dosáhněte propustnosti1 až 2,7 Gb/s1 SA a 2,5 Gb/s1 NSA.

Vaše přímá cesta k 5G připojení
Pokud se nacházíte mimo domov, tak je 5G připojení jasnou volbou pro dosažení nejvyšších přenosových rychlostí. Přenosný router Acer Predator D5 se snadno používá díky Plug and Play řešení přes USB-C. Router vyniká špičkovou propustností1 o hodnotách 2,7 Gb/s SA / 2,5 Gb/s NSA.

Acer Predator D5 se přehřívat nebude
Dosáhněte na maximální rychlost připojení díky aktivnímu chlazení routeru Acer Predator D5. Díky němu totiž nedochází k přehřívání zařízení a rychlostní parametry mohou dosáhnout svého potenciálu.

Router kompatibilní s technologií Killer DoubleShot
Udržte během hraní hodnotu pingu a latence na co nejnižší úrovni díky kompatibilitě Intel® Killer DoubleShot. Díky ní totiž můžete na routeru Acer Predator D5 určit prioritu připojení.

S routerem Acer Predator D5 dosáhnete na vysoké rychlosti
Prostřednictvím služby Gamers Private Network2 (GPN) a WTFast lze dosáhnout ještě větší snížení latence a minimalizovat tak nepříjemné lagování. Snížením počtu cest na internetové dálnici se WTFast snaží připravit čistší (a rychlejší) cestu mezi serverem a klientem.