MW Computers

Acer PM161Qbu; UM.ZP1EE.001

Unikátní a žádaný výrobek Acer PM161Qbu; UM.ZP1EE.001 od top značky Acer k dostání aktuálně trvale výhodně! V akci za 3 889 Kč. EAN: 4710180364774
Acer PM161Qbu; UM.ZP1EE.001
Do obchodu »
Značka: Acer
3 889
Popis produktu

Acer PM161Q
Dopřejte si výjimečnou mobilitu přenosnému monitoru Acer PM161Q, který váží méně než jeden kilogram, takže jej můžete snadno vzít na výlet nebo firemní prezentaci. Navíc je vybaven konektorem USB typu C, takže jej snadno připojíte k chytrému telefonu, tabletu nebo notebooku. Monitor s širokými pozorovacími poskytne jasně viditelný obraz ve Full HD rozlišení 1920 x 1080 s extrémně širokými pozorovacími úhly.

  • Mobilní a univerzální
  • Displej ve full HD rozlišení s ultratenkým profilem
  • Připojení USB-C a micro USB (power)
  • Široké pozorovací úhly
  • Technologie ComfyView

Mobilní a univerzální
Díky kompaktní velikosti 39,6 a velmi nízké hmotnosti 0,97 kg s tloušťkou pouhých 2 cm s výškou 39,6 cm se snadno vejde do tašky a vezmete si ho sebou kamkoli. Vyžaduje pouze malý prostor na pracovním stole a může tak být ideálně používaný jako další monitor při prezentacích.

Displej ve Full HD rozlišení s ultratenkým profilem
IPS displej monitoru poskytuje ostrý a realistický obraz v poměru stran 16:9, což oceníte především při sledování filmů, kdy skrývá černé pruhy nad a pod obrazem bez jakéhokoliv zkreslení s přirozenými úhly, vychutnáte si tak intenzivní a ostrý obraz. Kvalitní Full HD rozlišení 1920 x 1080 px poskytne dokonalý prožitek při hraní her.

Připojení USB-C a micro-USB
Porty USB-C a micro-USB poskytují všestranné připojení s chytrými telefony, notebooky, herními konzolami, fotoaparáty, tablety a poskytuje tak širší pohled na práci i zábavu.

Široké pozorovací úhly
Panel s technologií IPS zobrazí úžasné barvy, konzistentní jas a vynikající pozorovací úhly. Tato moderní technologie s širokými pozorovacími úhly pohledu 170° poskytne stejnou kvalitu obrazu, ať se díváte na obrazovku shora, zezadu, zepředu nebo z boku.

Technologie ComfyView
Kromě toho monitor používá technologii ComfyView, která potlačuje odraz světla a poskytne tak větší pohodlí při sledování, vaše oči tak nebudou rychle unavené.