MW Computers

Acer Nitro XV340CKPbmiipphzx; UM.CX0EE.P05

Nový kus Acer Nitro XV340CKPbmiipphzx; UM.CX0EE.P05 od odblíbeného výrobce Acer lze pořídit aktuálně na webu skutečně výhodně. Právě lze objednat jen za 10 385 Kč. EAN: 4710180589962
Acer Nitro XV340CKPbmiipphzx; UM.CX0EE.P05
Do obchodu »
Značka: Acer
10 385
Popis produktu

Monitor Acer Nitro XV340CKPbmiipphzx s parádním designem
Monitor Acer Nitro XV340CKPbmiipphzx bude vyhovovat všem kteří, dlouhodobě pracují na počítači, jak v kanceláři tak i doma. K jeho přednostem patří 34″ úhlopříčka s FHD rozlišením a elegantním designem, můžete tak sledovat dokonalý obraz, který se vyznačuje zobrazením věrných barev s výbornými pozorovacími úhly a rychlou odezvou 1 ms. Na komfort při práci má efekt i poměr stran obrazovky 21:9. Monitor je vybaven technologií FreeSync, Flickerless a BlueLightFilter.

  • Disponuje rozlišením WQHD
  • Má obnovovací frekvenci 144 Hz
  • Je nabitý moderními technologiemi
  • Má skvělé pozorovací úhly
  • Pečuje o vaše oči
  • Podporuje FreeSync

Široké pozorovací úhly
IPS panel displeje monitoru poskytuje obraz bez jakéhokoliv zkreslení s přirozenými úhly 178/178 stupňů, což umožňuje prohlížet obraz téměř v každém úhlu, vychutnáte si tak intenzivní a ostrý obraz. Velikost displeje o rozměrech 34″ Vás naprosto pohltí a umožní prožít dokonalý požitek při zobrazovaní fotografií a videí v kvalitním FHD rozlišení.

Monitor nabitý moderními technologiemi
Monitor je vybaven několika technologiemi pro ochranu zraku, jako je Acer Flickerless či Acer BlueLightFilter. Filtrují škodlivé modré světlo a zabraňují blikání obrazu, čímž snižují únavu očí a zajišťují pohodlnou práci a sledování obrazu. Monitor jednoduše pečuje o váš zrak v každém ohledu.

Doba odezvy 1 ms a technologie AMD Free-SYNC
Dejte sbohem rozmazanému pohybu na obrazovce monitoru! Doba odezvy 1 ms totiž znamená záruku plynulého přehrávání bez rozmazávání či zdvojení obrazu. Kromě skvělé doby odezvy navíc technologie AMD Free-SYNC eliminuje trhání obrazu a výkyvy snímkové frekvence, takže akce s rychlým pohybem a dramatické přechody budou vykreslovány plynule bez obtěžujících efektů.