MW Computers

Acer EK221QH 21,5″; UM.WE1EE.H01

Kvalitní a oblíbený produkt Acer EK221QH 21,5"; UM.WE1EE.H01 od dodavatele s dlouholetou historií Acer jde koupit tady teď za akční cenu! Aktuálně výhodně za 2 590 Kč.
EAN: 4711121470318
Acer EK221QH 21
Ověřit dostupnost
Značka: Acer
2 590

Monitor Acer EK221QHbi bude vyhovovat všem kteří, dlouhodobě pracují na počítači, jak v kanceláři tak i doma. K jeho přednostem patří 21,5“ úhlopříčka s FullHD rozlišením a elegantním designem, můžete tak sledovat dokonalý obraz, který se vyznačuje zobrazením věrných barev s výbornými pozorovacími úhly a rychlou odezvou 5 ms. Na komfort při práci má efekt i poměr stran obrazovky 16:9.

  • rychlá odezva a vysoká obnovovací frekvence
  • VA panel
  • tenký rámeček
  • elegantní design

Monitor nabitý moderními technologiemi
Monitor je vybaven několika technologiemi pro ochranu zraku, jako je Acer Flickerless nebo Acer BlueLightShield , které snižují únavu očí a zajišťují pohodlnou práci a sledování obrazu. Monitor jednoduše pečuje o váš zrak v každém ohledu.

Obnovovací frekvence
Obnovovací frekvence 100 Hz napomáhá dokonale hladkému obrazu. Více snímků za sekundu znamená lepší 2D scény a fluidní obraz. Oceníte ho nejen při hraní, ale také při sledování videí či filmů. Oceníte také barevný gamut.

Úzký rámeček
Monitor disponuje téměř bezrámečkovou konstrukcí , která neublíží obrazu a umožňuje jeho maximalizaci. Zejména v případě kombinování více monitorů, hlavně v režimu dlaždic pro potřeby her, vytváření grafických návrhů a profesionálních aplikací, poskytují displeje s ultra tenkým rámem dojem, že používají jeden velký displej.