MW Computers

Acer CBA242YAbmiprx; UM.QB2EE.A06

Hodně prodávaný výrobek Acer CBA242YAbmiprx; UM.QB2EE.A06 od oblíbené značky se zárukou kvality Acer snadno pořídíte v naší nabídce trvale výhodně. Za bezkonkureční cenu 3 239 Kč. EAN: 4710886946939
Acer CBA242YAbmiprx; UM.QB2EE.A06
Do obchodu »
Značka: Acer
3 239
Popis produktu

Monitor Acer CB242Ysmipr s výbornou odezvou
Monitor Acer CB242Ysmipr bude vyhovovat všem kteří, dlouhodobě pracují na počítači, jak v kanceláři tak i doma. K jeho přednostem patří 24″ úhlopříčka s Full HD rozlišením 1920 x1080 a elegantním designem, můžete tak sledovat dokonalý obraz, který se vyznačuje zobrazením věrných barev s výbornými pozorovacími úhly a velmi rychlou odezvou 1ms. Na komfort při práci má efekt i poměr stran obrazovky 16:9. Monitor je vybaven technologií FreeSync, AcerDisplayWidget, Flickerless, BlueLightFilter a ComfyView, která chrání vaše oči a eliminuje trhání obrazu.

Panel IPS
IPS panel displeje monitoru poskytuje obraz bez jakéhokoliv zkreslení s přirozenými úhly 178/178 stupňů, což umožňuje prohlížet obraz téměř v každém úhlu i v režimu otočení o 90 stupňů, vychutnáte si tak intenzivní a ostrý obraz. Velikost displeje o rozměrech 24″ Vás naprosto pohltí a umožní prožít dokonalý požitek při zobrazovaní fotografií a videí v kvalitním Full HD rozlišení 1920×1080.

Velmi rychlá odezva a vysoká obnovovací frekvence
Velmi krátká doba odezvy 1 milisekunda a rychlá obnovovací frekvence 75 Hz předurčuje monitor k vychutnání si her, umožňuje jejich plynulé hraní, dokonalý a ostrý obraz. Sledování filmů bude plynulé s rychlými přechody bez jakéhokoliv zpoždění či sebemenšího náznaku rozmazání.

Nástroj Acer Display Widget pro snadné upravení nastavení
Konec seřizování monitoru pomocí tlačítek, nyní můžete snadno upravit nastavení monitoru pomocí snadno použitelného softwaru Acer Display Widget.

Monitor nabitý moderními technologiemi
Monitor je vybaven několika technologiemi pro ochranu zraku, jako je Acer Flickerless, Acer BlueLightFilter či ComfyView, které snižují únavu očí a zajišťují pohodlnou práci a sledování obrazu. Monitor jednoduše pečuje o váš zrak v každém ohledu.