MW Computers

1 rok záruky navíc v hodnotě 999 Kč

Tento velmi žádaný produkt 1 rok záruky navíc v hodnotě 999 Kč od odblíbeného výrobce Allianz Assistance můžete koupit právě teď u nás skutečně levně! V současnosti pořídíte za cenu 999 Kč.
EAN: el.licence
1 rok záruky navíc v hodnotě 999 Kč
Co prodloužená záruka nabízí a pro koho je určena?

Prodlouženou záruku je možno získat na 1, 2 nebo 3 roky a prodloužíte si tím záruční dobu, kterou Vám k zakoupenému výrobku poskytuje výrobce (dáno zákonem, zpravidla 24 měsíců).

Prodloužená záruka chrání zakoupený výrobek ve srovnatelném rozsahu jako záruka od výrobce a její platnost začíná dnem následujícím po skončení záruky od výrobce dle obecně platných právních předpisů.

Prodloužená záruka je určena pro koncové spotřebitele i pro firemní klientelu.

Jak probíhá řešení oprav?

V případě, že se v průběhu prodloužené záruky objeví závada na přístroji, připravíte si číslo smlouvy a zavoláte na telefonní linku služby Allianz Assistance 283 002 868. Pracovníci linky si ověří platnost smlouvy, vezmou si od Vás kontaktní údaje, dále informace o výrobku a charakteru jeho závady. Zakázku poté předají příslušnému servisnímu partnerovi, který Vás do 2 pracovních dnů kontaktuje a domluvíte se s ním na způsobu a termínu opravy.

Hradíme náklady na dopravu a práci opraváře a náhradní díly. V případě neopravitelnosti nebo nerentability opravy Vám poskytneme nový přístroj srovnatelných parametrů, včetně jeho dopravy na adresu zákazníka.

Klíčové vlastnosti

  • Vyřeší obavy zákazníka ze servisních nákladů po uplynutí záruční doby.
  • Umožní zákazníkovi spokojeně užívat výrobek po dobu až pěti let.
  • Dá zákazníkovi jistotu, že nový spotřebič bude fungovat až 60 měsíců bez dalších výdajů.
  • Úhrada případných škod se provádí bez spoluúčasti zákazníka. Maximální výše pojistného plnění za celé období platnosti pojištění nesní přesáhnout pořizovací hodnotu produktu.

Hlavní výhody

  • Rychlé akce a reakce: V případě poruchy jen zavoláte, my vše vyřešíme.
  • Záruka v pravém slova smyslu: Buď oprava, nebo nový přístroj
  • Oprava bez čekání: Vyřízení požadavků na opravu v nejkratším možném čase
  • Jistota: Nemusí se bát, že nebudete mít prostředky na případnou budoucí opravu – servisní opravy platíme my přímo servisu.